<style type="text/css">img[data-jchll=true]{display:none}</style>
  • جنت آباد مرکزی-روبروی مجتمع طوبی-ساختمان سینا . طبقه اول واحد 11
  • info@arshiaazar.com
  • 44628198

چسب موکت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اولین چسب موکت آب پایه موکت در ایران    AMK 9000     

چسبی پایه آب، مناسب جهت نصب انواع موکت و کفپوشهای تافته بر روی سطوح مختلف می باشد.
ویژگیهایی نظیر چسبندگی اولیه سریع و خوب، چسبندگی نهایی با لا، روندگی خوب و قابلیت پخش آسان روی سطح، عدم وجود خطر اشتعال و آتش سوزی، عدم وجود خطر ابتلا به بیماریهای تنفسی و دیگر ضایعات سلامتی، سازگاری با محیط زیست و قیمت رقابتی این محصول را تبدیل به جایگزینی بسیار مناسب برای چسبهای حلالی موکت کرده است.

 

شرایط نگهداری:
این محصول را در بسته بندی اصلی و دمای بین 7 تا  30 درجه سانتیگراد، در محل خشک و سرپوشیده، دور از تابش مستقیم آفتاب ، حرارت و شعله نگهداری نمایید . در زمان تخلیه و بار گیری از پرتاب کردن سطل های چسب "جدا" خودداری نمایید.

توجه: در صورت قرار گرفتن این محصول در محیط هایی با دمای صفر درجه سانتیگراد و یا کمتر، احتمال یخ زدگی و خراب شدن چسب وجود دارد.
با رعایت شرایط فوق مدت ماندگاری چسب تا 12 ماه پس از تاریخ تولید درج شده روی سطل می باشد.

نحوه مصرف:
- قبل از شروع عملیات نصب سطح می بایست صاف، تراز و عاری از هرگونه ترک یا فرورفتگی باشد. در صورت نیاز با استفاده از مواد مناسب سطح نصب را زیر سازی کرده، سپس آن را از هرگونه گرد و خاک، آلودگی و رطوبت پاک نمایید.
-  دقت نمایید که حداقل دما در زمان نصب موکت، 18 در جه سانتی گراد باشد.  
- قبل از مصرف چسب را خوب هم زده و آن را به و سیله کاردک دندانه دار (و یا هر ابزار منا سب دیگر)به صورت یکدست و به میزان مشخص در محدوده ای که زمان کافی برای نصب باشد، روی سطح پخش نموده و 5 الی 20 دقیقه  (بسته به دما، رطوبت و میزان قابلیت جذب سطح) زمان دهید تا سطح چسب کمی خشک شود . سپس موکت را روی سطح چسب خورده قرار داده و با فشار مناسب آن را بچسبانید. لازم به ذکر است که دمای بالا، رطوبت کم و قابلیت بالای جذب سطح مدت زمان انتظار را کاهش می دهد (و بالعکس)
- پس از تکمیل نصب هر اتاق بهتر است سطح موکت با غلطک سنگین یا ماله ی چوبی و یا هر ابزار دیگر ی با فشار مناسب پرس شود. این کار که از مرکز اتاق شروع و به دیوارها ختم میشود و به هر دو صورت عرضی و طولی انجام می شود، از حبس شدن هوا و به جا ماندن چروک جلوگیری کرده و باعث نفوذ کامل چسب درلیه پشتی موکت می گردد.
- در صورتی که برای اولین بار از این محصول ا ستفاده می کنید یا نوع موکت و یا شرایط محیطی نسبت به استفاده های قبلی تغییر کرده، ابتدا تکه ای کوچک از موکت مورد نظر را در گو شه ای از سطح که در دید نیست به صورت نمونه بچسبانید. اگر نتیجه رضایت بخش بود عملیات نصب را شروع فرمایید.
- پس از گذ شت چند ساعت از اتمام نصب تردد روی موکت بلامانع می با شد ولی از جابجایی و کشیدن و سایل روی موکت تا 48 ساعت پس از نصب خودداری فرمایید تا چسب کاملا خشک شده و به استحکام نهایی خود برسد.